Annonsera/Kontakta oss

Upplaga
15 050 exemplar.

Tillsammans med Skurup, Sjöbo och Tomelilla/Simrishamn 48 750 exemplar.

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Säljledare
Jessica Falk
010-206 46 27
jessica.falk@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Peter Hansen
010-206 46 28
peter.hansen@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pontus Hansson
010-206 46 02
pontus.hansson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pauline Persson
010-206 46 29
pauline.persson@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se


Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Reporter
Lund. Sjöbo.
Felix Alnemark
010-206 47 14
felix.alnemark@lokaltidningen.se


Reporter
Ida Eriksson
010-206 46 73
ida.eriksson@lokaltidningen.se


Grafisk formgivare
Björn Grahn
010-206 47 84
bjorn.grahn@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Ystad
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 27



Prislista
Startsidan just nu
Politiken
Mest lästa
Ekstra Bladet
Senaste nytt
Ekstra Bladet
Mest lästa