KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Ystad
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 27

 

Upplaga 

15 050 exemplar.

Tillsammans med Skurup, Sjöbo och Tomelilla/Simrishamn 48 750 exemplar.

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
 
Reporter
Lund. Sjöbo.
Felix Alnemark
010-206 47 14
felix.alnemark@lokaltidningen.se

Säljledare
Jessica Falk
010-206 46 27
jessica.falk@lokaltidningen.se

Reporter
Tomelilla och Simrishamn
Julia Pileby
010-206 47 50
julia.pileby@lokaltidningen.se
 
Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
Reporter
Malmö, Ystad
Oskar Elfving Söderström
010-206 47 35
Oskar.E.Soderstrom@lokaltidningen.se
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Grafisk formgivare
Björn Grahn
010-206 47 84
bjorn.grahn@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Marcus Fridh
010-206 46 75
marcus.fridh@lokaltidningen.se
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Mediasäljare
Martin Ekstrand
010-206 46 28
martin.ekstrand@lokaltidningen.se

Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se

Mediasäljare
Fredrik Nordström
010-206 46 14
fredrik.nordstrom@lokaltidningen.se

 

Lokaltidningen Ystads nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag